Ekspert Finansowy Krzysztof Lewandowski

Od 12 lat zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi finansami. Pomagam w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych dla moich klientów. Obecnie zaufało mi ponad 1500 osób, którzy za moim pośrednictwem zrealizowali swoje marzenia dotyczące własnej nieruchomości lub finansowania działalności.

tło - Krzysztof Lewandowski Kredyty Krzysztof Lewandowski Kredyty

W mojej karierze zawodowej klienci podpisali umowy kredytowe na ok 280 mln zł. Kilkudziesięciu z moich klientów odbywa ze mną spotkania regularne gdzie na bieżąco poszukujemy nowych – lepszych rozwiązań finansowych.

Największą satysfakcję z mojej pracy czerpię gdy jestem polecany przez klientów swojej rodzinie, znajomym, partnerom biznesowym. Spotkania ze mną są całkowicie bezpłatne po stronie klienta – rozliczam się bezpośrednio z instytucją finansową. Moje oferty także są identyczne jak bezpośrednio w bankach czy firmach ubezpieczeniowych.

Z wykształcenia jestem magistrem Zarządzania Inwestycjami i Nieruchomościami, tytuł zdobyłem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wcześniej studiowałem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile – Informatykę w Ekonomii. Prywatnie mąż i szczęśliwy tata. Moją pasją jest: moja praca i podróżowanie.

Spotkanie ze mną nie wiąże się z żadnymi kosztami po państwa stronie. Moje wynagrodzenie pokrywa bank, który udziela państwu kredytu.

Na spotkaniu można zyskać wiele – między innymi można uzyskać informacje na temat najtańszego kredytu hipotecznego, gotówkowego czy firmowego na rynku, w ten sposób można zaoszczędzić często nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w ogólnych kosztach kredytowych. Dzięki porównaniu ofert w jednym miejscu w ciągu około jednej godziny zaoszczędzam także to co jest w państwa życiu najcenniejsze czyli – czas. Zamiast szukać i chodzić po bankach otrzymujecie państwo kompleksową informację na temat najlepszych ofert w krótkim czasie. Otrzymujecie także państwo bezpieczeństwo transakcji – doradzam w kwestiach prawnych przy zakupie lub budowie. Na końcu to klient wybiera bank w którym chce uzyskać kredyt, gdyż składam wnioski do kilku banków równocześnie.

Obecnie zaufało mi ponad 1500 klientów, którzy zawarli za moim pośrednictwem umowy kredytowe. Odbyłem kilka tysięcy spotkań biznesowych z moimi klientami. Cenię sobie długofalową współpracę i partnerskie relacje z moimi klientami. Dołącz do zadowolonych klientów!